Doluca
Hayata keyif katar” misyonuyla farklı damak tatlarına hitap eden DLC serisine yepyeni bir lezzet daha eklendi: DLC Narince. Anadolu’nun değerli beyaz üzümlerinden biri olan Narince üzümü DLC üretim felsefesiyle yorumlandı ve ortaya aromatik, güçlü, akıcı ve canlı bir lezzet çıktı.

Anadolu’nun bu değerli üzümünü mutlaka keşfetmelisiniz!

Sonbahar sayımızda şaraba ve şarap dünyasının keyifli alanlarına değindik.Dünya mutfakları söz konusu olduğunda önemli bir yere sahip olan İspanyol mutfağını Barcelona’yı adım adım gezerek ele alıyoruz. Yemek ve şarap tutkunları için dipsiz bir kuyu olan kentin en keyifli mekânlarını adresleriyle birlikte bulacaksınız.
Şarabın ayrılmaz parçası, şarap mantarı...

Şarap severler için bir nevi ritüel olan şarap açma işlemini adım adım fotoğrafladık. Ardından İstanbul’un seçkin restoranlarını sizler için deneyimledik.

Şarabın keyifli dünyasında dolaşmaya devam ediyoruz. Bu sene özel bir doğumgünü partisi düzenlemeyi planlıyorsanız, şarap seçimi için tavsiyelerimize göz gezdirin.

Kanyon’un gözdesi Gina’nın çok özel tariflerini yine en özel Doluca şaraplarıyla eşleştirdik. Şarap ajandası, Not defteri, Şarap sözlüğü...

Hepsi şarap severin el kitabı niteliğinde hazırlandı. Şarap keyfiyle dopdolu bir sonbahar geçirmeniz dileğiyle..
    ''Anadolu’nun bu değerli üzümünü mutlaka keşfetmelisiniz!''
    ''Şarap yaşayan bir varlık, içilebilen bir gıda ürünü''
    Anadolu’nun bu değerli üzümünü mutlaka keşfetmelisiniz!
    ''Anadolu’nun bu değerli üzümünü mutlaka keşfetmelisiniz!''
© Copyright 2012 Polat Meşrubat