Hakkımızda

Dostluğa Çalışıyoruz...

    Eğlencenin ve paylaşmanın önemli merkezlerinden olan Beyoğlu’nda 20 yıla yaklaşan zaman diliminde siz değerli dost müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Güven, kalite ve süreklilik prensibiyle hizmet eden Polat Meşrubat olarak, siz değerli dostlarımızın da katkısıyla her geçen gün ürün yelpazemizi genişleterek başarıyla hizmet etmeye devam ediyoruz.

20 yıla yaklaşan tecrübe sürecimizde çeşitli markaların bölge distribütörlüğünü yaparken; günümüzde de Almanya’nın 250 yıllık geçmişe sahip alkollü ve alkolsüz içecekler üreticisi ve pazarlayıcısı Berentzen firmasının, Doluca Şarapçılık ve Akberg Şarapçılık’ın distribütörlüğünü yapmaktayız. Yine Alkolsüz ve gazlı içecek gruplarında da birçok markanın bölgemizdeki satışını gerçekleştiriyoruz.

Özetlersek; belirttiğimiz gibi hizmette güven, kalite ve süreklilik önemli olduğu kadar, dostluk da bir o kadar önemlidir. Beyoğlu’nda ve hizmet verdiğimiz bölgemizde dostluğa-sağlığa kaldırılan kadehlerde, içilen sağlıklı  yudumlarda pay sahibi olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

 Dostluğa...

 

    ''Anadolu’nun bu değerli üzümünü mutlaka keşfetmelisiniz!''
    ''Şarap yaşayan bir varlık, içilebilen bir gıda ürünü''
    Anadolu’nun bu değerli üzümünü mutlaka keşfetmelisiniz!
    ''Anadolu’nun bu değerli üzümünü mutlaka keşfetmelisiniz!''
© Copyright 2012 Polat Meşrubat